Warsztaty asertywności - ZAPROSZENIE

Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza do udziału w warsztatach „ASERTYWNOŚĆ” wszystkich tych, którzy chcą zrozumieć zachowanie swoje i innych, otwarcie wyrażać swoje opinie, poglądy i uczucia szanując przy tym innych, pragną rozwijać w sobie umiejętność mówienia „nie”.

Warsztaty odbędą się 27 kwietnia 2017 roku w godzinach od 16:00 do 20:00 w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP 1 piętro).

Koszt warsztatów to 123,00 zł brutto (kwota obejmuje spotkanie 4 godziny, herbatę/kawę, ciasteczka, materiały do pracy).

Warsztaty poprowadzi Danuta Brzezińska. Informacje o prowadzącej znajdują się na stronach www.danka.pl i www.danka.edu.pl.

Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do dnia 21 kwietnia 2017 roku do godz. 15:00 na załączonym formularzu zgłoszeniowym na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net lub kontaktować się pod numerem telefonu 65 512 77 83. Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Po zgłoszeniu i weryfikacji pracownicy Ośrodka skonsultują się indywidualne z osobami zainteresowanymi w celu dokonania niezbędnych formalności za warsztaty

Zarząd

Bernard Turski - Przewodniczący Zarządu

Bernard Turski

Przewodniczący Zarządu

Starosta Kościański

Stefan Eugeniusz Stachowiak - Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Stefan Eugeniusz Stachowiak

Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Wicestarosta Kościański

Mirosław Stanisław Kaczmarek - Członek Zarządu

Mirosław Stanisław Kaczmarek

Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa - Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa

Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak - Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak

Członek Zarządu

Facebook Logo
Twitter Logo
Instagram Logo