Starosta podziękował pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy

Dodano: 31 stycznia 2020

Starosta podziękował pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy

Starosta Kościański Henryk Bartoszewski spotkał się dzisiaj (31 stycznia 2020 roku) z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Kościanie, by złożyć im życzenia z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia oraz podziękować za codzienną pracę.

W liście starosty złożonym na ręce dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Ewy Beby czytamy:

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia to święto wszystkich odpowiedzialnych za kształtowanie polityki zatrudnienia i aktywizacji lokalnego rynku pracy. W tym szczególnym dniu składam na ręce Pani Dyrektor dla wszystkich pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Kościanie najlepsze życzenia i serdeczne podziękowania za codzienną pracę.

Kompetentna i efektywna realizacja zadań związanych z doborem odpowiednich form wspierania klientów Urzędu Pracy jest niezwykle trudnym wyzwaniem, wymagającym od pracowników dużego profesjonalizmu i niezwykłej wrażliwości. To trudna służba publiczna, która musi sprostać ogromnym oczekiwaniom, zarówno bezrobotnych, jak i pracodawców.

Ufam, że wysiłek wkładany w wykonywanie codziennych obowiązków zaowocuje zadowoleniem nie tylko ze strony klientów Powiatowego Urzędu Pracy, ale także całej społeczności powiatu kościańskiego.

Życzę, by wykonywana praca dawała Państwu jak najwięcej radości oraz była powodem do satysfakcji z dobrze spełnionego obowiązku.

 

 

Nieczynna elektroniczna rejestracja kolejkowa

Szanowni Państwo, informujemy, że nie działa elektroniczny system rejestracji kolejkowej do rezerwacji wizyt przy rejestracji pojazdów. Prosimy z niego w najbliższym czasie nie korzystać. Rezerwacje nie będą realizowane.