Remonty w domu pomocy w Mościszkach

W ostatnim czasie w Domu Pomocy Społecznej w Mościszkach przeprowadzono wiele remontów i inwestycji. Wyremontowano i odświeżono elewację pałacu, głównego budynku administracyjnego DPS -u, a przyległy do niego park oczyszczono i wysprzątano z krzewów i chaszczy. Koszt tych prac to ponad 56 tys. złotych.

Ponadto wyremontowano i położono kostkę na rampie przylegającej do pawilonu mieszkalnego. Ułatwi to korzystanie z kuchni i kotłowni. Koszt remontu rampy to ponad 78 tys. złotych. Na terenie placówki postawiono także nowe ogrodzenie. Koszt jego wykonania i montażu to ponad 27 tys. złotych.

Poza pracami na zewnątrz, w budynku pawilonu mieszkalnego, zamontowano nową windę, jej koszt to ponad 70 tys. złotych. Wyremontowano kilka pomieszczeń mieszkalnych, pomieszczenia gospodarcze, w których znalazło się m.in. miejsce na kuchnię terapeutyczną. Remontu doczekały się także pomieszczenia po dawnej szatni dla pracowników, zaadaptowano też pomieszczenia na pralnię. Koszt tych inwestycji to kwota prawie 150 tys. złotych. Poza tymi inwestycjami zakupiono i zamontowano ściankę akustyczną, a także kupiono automat myjący, pralki i suszarki do pralni. Łącznie koszt tych zakupów to ponad 38 tys. złotych.

Środki na zakupy i remonty w DPS pochodziły z budżetu powiatu.

Zarząd

Bernard Turski - Przewodniczący Zarządu

Bernard Turski

Przewodniczący Zarządu

Starosta Kościański

Stefan Eugeniusz Stachowiak - Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Stefan Eugeniusz Stachowiak

Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Wicestarosta Kościański

Mirosław Stanisław Kaczmarek - Członek Zarządu

Mirosław Stanisław Kaczmarek

Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa - Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa

Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak - Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak

Członek Zarządu

Facebook Logo
Twitter Logo
Instagram Logo