Przygotowania do Disco Summer Show Festival na ostatniej prostej

W promocyjnej cenie 25 złotych można kupić od dziś do piątku ostatnie bilety na Disco Summer Show Festival, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 24 czerwca 2017 roku, na placu przy kościańskim basenie.

O ostatnim etapie przygotowań do największego muzycznego wydarzenia tego roku w powiecie kościańskim poinformowano podczas konferencji prasowej, która odbyła się w środę, 14 czerwca 2017 roku, w Starostwie Powiatowym w Kościanie. W konferencji udział wzięli współorganizatorzy imprezy: Starosta Kościański Bernard Turski, Burmistrz Miasta Kościana Michał Jurga oraz ambasador Stowarzyszenia Oliwskie Słoneczko Robert Zaborski.

Dotychczas sprzedano ponad 5 000 biletów. Ostatnie bilety na festiwal dostępne są tylko w stacjonarnych punktach sprzedaży: Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości przy dworcu PKP w Kościanie, kościańskim basenie oraz w biurze nad sklepem „u Wiechcia” w Kościanie.

Impreza, którą poprowadzi Maciej Smoliński z Polo TV, rozpocznie się o godz. 14:00 występami lokalnych zespołów (Baster, New Life oraz Choco Brothers). O godz. 16:00 na scenę wejdzie zespół Jambo Africa. Godzinę później wystąpi gwiazda wieczoru Krzysztof Krawczyk. Po nim na scenie pojawią się: Power Play (godz. 18:00), Black Biceps (godz. 19:00), Loverboy (godz. 20:00), Long&Junior (godz. 21:00) oraz Soleo (godz. 22:00).

Na teren miasteczka festiwalowego będzie można wchodzić od godz. 12:30. Po wymienieniu biletu na opaskę będzie można w każdej chwili opuścić teren festiwalu i wejść na niego ponownie. Dzieci do 12 lat wejdą na festiwal bezpłatnie pod warunkiem, że przyjdą  z mającym ważny bilet dorosłym opiekunem. Organizatorzy proszą, by dla starszych dzieci zabrać legitymację szkolną (w celu potwierdzenia wieku dziecka).

Bramki wejściowe na teren festiwalu, przy których sprawdzane będą bilety, będą znajdowały się przy wejściu do szkoły na ul. Wyzwolenia. Ulica ta będzie wyłączona z ruchu już od godz. 11:00 do 24:00.

Parkingi znajdować się będą przy ul. Nacławskiej. Swój parking udostępni też market Kaufland. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych, organizatorzy apelują do mieszkańców Kościana o przybycie na festiwal pieszo.

Oprócz dużej dawki muzyki na uczestników zabawy czekać będzie też piknik rodzinny, bungee oraz miasteczko zabaw z animacjami dla dzieci. Wstęp do strefy zabaw dla najmłodszych kosztować będzie 15 złotych i będzie to opłata jednorazowa, po uciszeniu której będzie można korzystać z atrakcji przez cały dzień.

Na konferencji organizatorzy podkreślali, że z uwagi na charakter imprezy (impreza masowa) przy wejściu na festiwal ochrona dokonywać będzie kontroli wnoszonych toreb i plecaków. Regulamin imprezy zabrania wnoszenia na teren festiwalu niebezpiecznych przedmiotów, szklanych butelek oraz alkoholu.

 

 

Zarząd

Bernard Turski - Przewodniczący Zarządu

Bernard Turski

Przewodniczący Zarządu

Starosta Kościański

Stefan Eugeniusz Stachowiak - Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Stefan Eugeniusz Stachowiak

Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Wicestarosta Kościański

Mirosław Stanisław Kaczmarek - Członek Zarządu

Mirosław Stanisław Kaczmarek

Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa - Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa

Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak - Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak

Członek Zarządu

Facebook Logo
Twitter Logo
Instagram Logo