Półkolonia zimowa na wesoło i sportowo - 2020

Dodano: 31 stycznia 2020

Półkolonia zimowa na wesoło i sportowo - 2020

W półkoloniach organizowanych podczas tegorocznych ferii zimowych przez Schronisko Młodzieżowe w Śmiglu wzięło udział 90 dzieci z terenu powiatu w wieku od 7 do 14 lat. Wypoczynek dzieci został dofinansowany przez Starostwo Powiatowe w Kościanie w ramach programu Ferie zimowe na sportowo.

Dzieci były podzielone na dwie 45 osobowe grupy. Jedna to Dinozaury, a druga Pszczoły. W ramach atrakcji dzieci odwiedziły kościański basen i lodowisko. Odwiedziły kościańskich strażaków, a także zwiedzały śmigielską kolejkę wąskotorową. Najważniejszą częścią programu, który organizatorzy dla nich przygotowali, były liczne gry i zabawy. Po sportowym wysiłku na dzieci czekał poczęstunek.

Półkolonie po raz pierwszy Schronisko Młodzieżowe organizowało razem z Centrum Kultury w Śmiglu, śmigielskim Okfirem oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.  Patronat nad półkoloniami objął Burmistrz Śmigla.

 

 

Nieczynna elektroniczna rejestracja kolejkowa

Szanowni Państwo, informujemy, że nie działa elektroniczny system rejestracji kolejkowej do rezerwacji wizyt przy rejestracji pojazdów. Prosimy z niego w najbliższym czasie nie korzystać. Rezerwacje nie będą realizowane.