Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Zieleńcu już w sobotę!

Wszystkich miłośników narciarstwa i snowboardu z powiatu kościańskiego zapraszamy już w  najbliższą sobotę, 5 marca 2016 roku, na XIV Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie w Zieleńcu.

Ostatnie zapisy uczestników będą przyjmowane w dniu zawodów od 8:00 do 9:00 w biurze zawodów, które podobnie jak w roku ubiegłym będzie się mieścić w barze „Michałówka” (obok „Gryglówki”). Opłaty startowe w dniu zawodów będą wynosić: 75 zł dla dorosłych, 55 zł dla młodzieży ponadgimnazjalnej i studentów (po okazaniu legitymacji), 40 zł dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjum (po okazaniu legitymacji). W przypadku startu w dwóch konkurencjach opłata dodatkowa wynosi 10 złotych. Uiszczenie opłaty startowej uprawnia do korzystania bezpłatnie w dniu zawodów ze wszystkich wyciągów Stacji Narciarskiej „Winterpol” i „Gryglówka” w godz. od 9:00 do 16:00.

Osoby, które zapisały się na zawody w Starostwie Powiatowym w Kościanie będą mogły odebrać karnet na wyciągi (po opłaceniu 10 zł kaucji) oraz pamiątkowy gadżet również w biurze zawodów.

Opłata startowa nie podlega zwrotowi, z wyjątkiem sytuacji, gdy zawody zostaną odwołane.

Start zawodów zaplanowany jest na godz. 10:30. Zawody zostaną rozegrane według programu minutowego. Program ogłoszony zostanie w dniu zawodów, ponadto dostępny będzie na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Kościanie - www.powiatkoscian.pl.

Na zawody zaprasza Starostwo Powiatowe w Kościanie wraz z Urzędem Miejskim Kościana, Urzędem Miejskim Śmigla, Urzędem Gminy Czempiń, Urzędem Gminy Kościan, Urzędem Miasta i Gminy Krzywiń, Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Kościanie oraz Uczniowskim Klubem Sportowym „Hellada” przy I LO w Kościanie.

Sponsorami nagród dla zawodników, oprócz Starostwa Powiatowego w Kościanie, są: firma Coccodrillo z Kościana, BIG SPORT Zbigniew Grzelka i Ewa Wróblewska z Kościana, WIDPOL s.c. Piotr Jankowski i Michał Łakomy z Kościana, GRZYBMAR sp. z o.o. z Wielichowa, Sklep Sportowy Mirosława Biernacka z Kościana.

Patronat medialny nad zawodami objęły redakcje: Telewizji Leszno, Radia „Elka” oraz „Gazety Kościańskiej”.

W załączeniu regulamin zawodów.

Pliki do pobrania

Zarząd

Bernard Turski - Przewodniczący Zarządu

Bernard Turski

Przewodniczący Zarządu

Starosta Kościański

Stefan Eugeniusz Stachowiak - Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Stefan Eugeniusz Stachowiak

Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Wicestarosta Kościański

Mirosław Stanisław Kaczmarek - Członek Zarządu

Mirosław Stanisław Kaczmarek

Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa - Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa

Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak - Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak

Członek Zarządu

Facebook Logo
Twitter Logo
Instagram Logo