Konkurs fotograficzny

Po sukcesie pierwszej edycji konkursu fotograficznego #zimowypowiatkoscianski, w ramach którego w serwisie Instagram opublikowanych zostało ponad 300 zdjęć, kolejny raz zapraszamy pasjonatów fotografii do wspólnej zabawy i fotografowania zimowego powiatu kościańskiego.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest opublikowanie w serwisie Instagram zdjęcia zrobionego na terenie powiatu kościańskiego zimą (od 22 grudnia 2017 roku do 20 marca 2018 roku), opatrzonego tagiem #zimowypowiatkoscianski oraz oznaczonego @powiatkoscianski_official. Tematem konkursu jest zima w powiecie kościańskim, ale to jak ona będzie przedstawiona zależy tylko od wyobraźni autorów zdjęć.

Konkurs potrwa całą zimę, czyli od 22 grudnia do 20 marca. Po każdym zakończonym tygodniu wybrane zostanie Zdjęcie Tygodnia. Na początku wiosny (po zakończeniu konkursu) ze wszystkich nadesłanych zdjęć wybrane zostanie Zdjęcie Zimy, a jego autor zostanie nagrodzony. Regulamin konkursu nie wprowadza ograniczeń, jeśli chodzi o wiek autorów oraz liczbę zgłoszonych fotografii. Ważne jest tylko to, aby zdjęcie zostało wykonane zimą na terenie powiatu kościańskiego. 

Zarząd

Bernard Turski - Przewodniczący Zarządu

Bernard Turski

Przewodniczący Zarządu

Starosta Kościański

Stefan Eugeniusz Stachowiak - Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Stefan Eugeniusz Stachowiak

Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Wicestarosta Kościański

Mirosław Stanisław Kaczmarek - Członek Zarządu

Mirosław Stanisław Kaczmarek

Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa - Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa

Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak - Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak

Członek Zarządu

Facebook Logo
Twitter Logo
Instagram Logo