Fotograficzna zabawa z Powiatem Kościańskim trwa dalej

Po sukcesie konkursu fotograficznego #zimowypowiatkoscianski w ramach którego w serwisie Instagram opublikowanych zostało ponad 300 zdjęć, Starostwo Powiatowe w Kościanie zaprasza pasjonatów fotografii oraz rowerzystów do udziału w kontynuacji fotograficznej przygody i wspólnej zabawy przy okazji kolejnego konkursu.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie #rowerowypowiatkoscianski jest opublikowanie w serwisie Instagram lub na facebookowym profilu Powiatu Kościańskiego w komentarzach do albumu „Rowerowy Powiat Kościański” zdjęcia zrobionego podczas rowerowej wyprawy po powiecie kościańskim (od 5 kwietnia do 15 maja 2017 roku), opatrzonego hashtagiem #rowerowypowiatkoscianski.

Po każdym zakończonym tygodniu wybrane zostanie Zdjęcie Tygodnia. Najpóźniej 31 maja 2017 roku ze wszystkich nadesłanych zdjęć wybrane zostanie najlepsze zdjęcie, a jego autor zostanie nagrodzony. Regulamin konkursu nie wprowadza ograniczeń, jeśli chodzi o wiek autorów oraz liczbę zgłoszonych fotografii. Ważne jest tylko to, aby zdjęcie zostało wykonane podczas rowerowej wycieczki na terenie powiatu kościańskiego.  

Regulamin konkursu w załączeniu.

Zarząd

Bernard Turski - Przewodniczący Zarządu

Bernard Turski

Przewodniczący Zarządu

Starosta Kościański

Stefan Eugeniusz Stachowiak - Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Stefan Eugeniusz Stachowiak

Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Wicestarosta Kościański

Mirosław Stanisław Kaczmarek - Członek Zarządu

Mirosław Stanisław Kaczmarek

Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa - Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa

Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak - Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak

Członek Zarządu

Facebook Logo
Twitter Logo
Instagram Logo