Dzień Edukacji Narodowej

Dodano: 14 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Nauczyciele, Wychowawcy, Pedagodzy, Pracownicy Administracyjni Szkół i Placówek Oświatowych z terenu powiatu kościańskiego,

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Wam serdeczne życzenia oraz podziękowania. 

Dzięki Państwa pasji i oddaniu tysiące młodych ludzi, mieszkańców powiatu kościańskiego dowiedziało się nie tylko najważniejszych rzeczy na temat otaczającej ich rzeczywistości, ale i odnalazło swoją własną drogę. Dziękujemy Wam, Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy za ten trud i wysiłek włożony w pogłębianie wiedzy, kształtowanie młodych umysłów i szlifowanie talentów. Choć często fakt ten jest niedoceniany, to właśnie od Was, Pedagogów zależy to, czy talent młodego człowieka zostanie dostrzeżony, a jemu samemu wskazana droga, którą powinien podążać, by go rozwijać. W tym szczególnym czasie, kiedy więcej jest niewiadomych, niż wiadomych, Wasze doświadczenie i wiedza są szczególnie cenne.

Życzymy wiary i odwagi w walce z przeciwnościami, cierpliwości, niegasnącego zapału, a przede wszystkim satysfakcji z pracy zawodowej oraz uznania i szacunku ze strony wychowanków i ich rodziców. Niech Wasza wiedza, profesjonalizm i pasja służą jak najlepszemu wychowaniu młodego pokolenia mieszkańców Ziemi Kościańskiej.

Zbigniew Franek

Wicestarosta Kościański

 

Iwona Bereszyńska

Przewodnicząca Rady Powiatu Kościańskiego

 

 Kościan, 14 października 2020 roku