Czas na kartkę wielkanocną

Dodano: 27 lutego 2019

Starostwo Powiatowe w Kościanie kolejny już raz zaprasza wszystkie dzieci ze szkół podstawowych oraz osoby niepełnosprawne z terenu powiatu do udziału w konkursie na „Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną”.

Na konkurs, który ma zachęcać do pielęgnowania pięknych tradycji wielkanocnych oraz rozwijać umiejętności plastyczne i promować samodzielność w działaniach twórczych, można nadsyłać prace wykonane przy użyciu dowolnych materiałów. Jednak do dekoracji wykorzystać można wyłącznie własnoręcznie wykonane materiały. Kartka ma mieć format A3 lub A3 złożony do formatu A4. Każda szkoła i placówka może złożyć maksymalnie 30 prac

Prace będą oceniane w trzech kategoriach:

a) klasy I-III szkoły podstawowej – prace wykonane indywidualnie,

b) klasy IV – VI szkoły podstawowej – prace wykonane indywidualnie,

c) uczniowie podstawowej szkoły specjalnej i osoby niepełnosprawne – prace wykonane indywidualnie lub w zespole liczącym nie więcej niż 3 osoby.  

Wszystkie prace trzeba dostarczyć do 22 marca 2019 do Starostwa Powiatowego w Kościanie, ul. Gostyńska 38, pokój 103 (I piętro). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w marcu 2019 roku.

Autorzy nagrodzonych prac zostaną o tym poinformowani o uroczystym podsumowaniu konkursu poprzez szkołę lub placówkę.

Prace będzie można odbierać po uroczystym podsumowaniu konkursu lub w Starostwie Powiatowym (ul. Gostyńska 38) do 19 kwietnia 2019 r.

Szczegółowych informacji o konkursie udziela Wydział Oświaty i Spraw Społecznych starostwa, ul. Gostyńska 38, pok. 103, tel. 65 512 74 33.

Pliki do pobrania