„Odśwież komórki na wiosnę”

Z przyjemnością zapraszamy na warsztaty rozwoju kreatywnego myślenia pt. „Odśwież komórki na wiosnę”, które odbędą się dnia 28 marca 2017 roku w godzinach od 16:00 do 20:00 w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie przy ul. Dworcowej 1 (budynek Dworca PKP 1 piętro).

W codziennym życiu i w pracy, w każdej sytuacji potrzebne jest twórcze myślenie i oderwanie od utartych schematów. Coraz częściej pracodawcy wymagają od pracowników kreatywności. Równocześnie coraz więcej osób kładzie nacisk na samorozwój, odkrywanie swojego potencjału, twórcze działanie. Dzięki ćwiczeniu tych zdolności łatwiej przychodzi radzenie sobie z napotykającymi nas trudnościami. Czym naprawdę jest kreatywność? Przyjdź a dowiesz się w jaki sposób możesz odblokować tkwiące w Tobie pokłady twórczego myślenia. Ćwiczenie kreatywności jak najbardziej jest możliwe!

Warsztaty poprowadzi Pani Danuta Brzezińska. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na UAM w Poznaniu, dyplomowany Coach i Certyfikowany Doradca Zawodowy. Więcej informacji znajduje się na www.danka.pl.

Inwestycja w siebie: 123,00 zł brutto (kwota obejmuje spotkanie 4 godziny, + herbata/kawa + ciasteczka + materiały do pracy).

Zgłoszenia należy przesłać najpóźniej do dnia 22 marca 2017 roku do godz. 15:00 na załączonym formularzu zgłoszeniowym na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net lub kontaktować się pod numerem telefonu 65 512 77 83. Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Po zgłoszeniu i weryfikacji skontaktujemy się indywidualne z osobami zainteresowanymi w celu dokonania niezbędnych formalności za warsztaty.

JUŻ TERAZ ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE

JESTEŚMY TU WŁAŚNIE PO TO ŻEBY DAĆ CI WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ W ZAKRESIE ROZWOJU I ZMIANY

DO ZOBACZENIA NA WARSZTATACH

Dyrektor
Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie

Pliki do pobrania

Zarząd

Bernard Turski - Przewodniczący Zarządu

Bernard Turski

Przewodniczący Zarządu

Starosta Kościański

Stefan Eugeniusz Stachowiak - Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Stefan Eugeniusz Stachowiak

Zastępca Przewodniczącego Zarządu

Wicestarosta Kościański

Mirosław Stanisław Kaczmarek - Członek Zarządu

Mirosław Stanisław Kaczmarek

Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa - Członek Zarządu

Aleksander Stanisław Sowa

Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak - Członek Zarządu

Grzegorz Ratajczak

Członek Zarządu

Facebook Logo
Twitter Logo
Instagram Logo