wersja kontrastowa
Mapa serwisu

Witamy na stronie Powiatu

Bernard TurskiStarosta Kościański Bernard Turski

Wybrane galerie

data publikacji: 02 / 08 / 2004

Życzenia dla Jubilata

W dniu 28 lipca Starosta Kościański, Andrzej Jęcz w towarzystwie Józefa Świątkiewicza Przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych Rady Powiatu i Władz Gminy Czempiń złożył życzenia urodzinowe mieszkańcowi Borowa Panu Ignacemu Dudzie.

Pan Duda obchodził jubileusz setnych urodzin. W życzeniach skierowanych przez Starostę na jego ręce czytamy:

Wielce Szanowny Panie,

Prosimy przyjąć od nas, a także za naszym pośrednictwem od wszystkich mieszkańców Powiatu Kościańskiego najserdeczniejsze życzenia z okazji jubileuszu swoich urodzin.

Niech dzień tak zacnego jubileuszu będzie dla Pana okazją do spotkania z bliskimi Panu osobami, niech upłynie w miłej, rodzinnej i świątecznej atmosferze, niech będzie okazją do wspomnień i niech sprawi Panu radość.

Szanowny Jubilacie, życzymy Panu wszelkiej życiowej pomyślności, niech każda chwila będzie dla Pana źródłem szczęścia i niech upływa w spokoju i zdrowiu.

Ad multos annos.

Starosta składa życzenia Panu Dudzie

Pan Ignacy Duda jest był rolnikiem od najmłodszych lat związany z Borowem. W czasie wojny brał udział w Kampanii Czempińskiej Obrony Narodowej w stopniu kaprala rezerwy. Jest Honorowym Obywatelem Miasta Czempinia. Obecnie mieszka w swoim byłym gospodarstwie z synem Edmundem.

wersja do druku | autor: Bartosz Jankowski